Ana Sayfa / Konuk Yazarlık

Konuk Yazarlık

Şunu en başta belirtmeliyim ki, eğer kalitesiz, sırf finansal amaçlı, içerik yazmış olmak için içerik yazmak niyetindeyseniz, baştan vazgeçmenizi tavsiye ederim. Ne kendiniz zaman kaybedin nede bizlerin zamanını yazılarınızı incelemek için harcayın.

Eğer gerçekten önceliğiniz bir üretim yapmak ve emek veripte ürettiğiniz bilginin karşılığını almaksa, kesinlikle doğru adrestesiniz.

Yazılarınızın Yayımlanma Kriteri

 1. Yazdığınız yazılar kesinlikle özgün ve size ait olmalıdır.
 2. Yazınızın kalitesi en az kodsihirbazi.com’da yayımlanan yazılar kadar olmalıdır.
 3. Yazınız daha önce başka bir yerde yayımlanmamış olması gereklidir.
 4. Yazınız en az 1300 kelime olmalıdır.
 5. Yazınızı kodsihirbazi.com’da yayımladıktan sonra başka bir yerde yayımlamamalısınız.
 6. Yazınız reklam ve tanıtım amaçlı olmamalıdır.
 7. Yazınız düzgün bir Türkçe ile yazılmalıdır.
 8. Yazınız mutlaka resim içermeli, mümkünse resimli anlatıma yönelinmelidir.

Hangi Konularda Yazabilirsiniz ?

 • WordPress
 • Genel Yazılım
 • CSS
 • HTML
 • SEO
 • Hosting

Yazılarımı Nasıl Gönderebilirim ?

Konular yukarıda listelendiği gibidir fakat WordPress’e Sayfa Nasıl Eklenir yada WordPress’e Yazı Nasıl Eklenir gibi konularda yazmanızı önermem. İstediğim konu başlıkları daha çok insaların internette arayıpta bulamadığı, bulsada tam anlamıyla istediğini alamadığı – tamin olamadığı konular olmalıdır.

Yazılarınızı word formatında, resimleri eklenmiş sekilde destek@kodsihirbazi.com adresine gönderebilirsiniz.

Yazınız incelemeden sonra yayımlanmaya uygun görülürse gerekli bilgiler tarafınızdan istenecektir. ( yazar biyografisi, sosyal profil hesapları vs. )

Ayrıca yazınız yayımlandıktan sonra yapılan yorumları takip etmek ve cevaplamak yine sizin üstlenmeniz gereken bir sorumluluktur.

Kodsihirbazi.com’da Konuk Yazarlık Yaparsanız Ne Kazanırsınız ?

1- Üretiminize verdiğiniz emeğin karşılığını maddi olarak, hiç bir sitenin sunmadığı kadar yüksek ücretlerle anında alırsınız.

2- İnanın bana ki benim için en önemli nokta bu, tahmin etmediğiniz kadar profesyonel internet girişimcisiyle dostluk kurma şansınız olur.

3- Lütfen kendinizi sadece ücretli içerik üreten bir yazar olarak görmeyin.  Başlangıçta böyle olsa bile, uzun vadede inanın bana sağlam dostlukların temelini atabiliriz. kodsihirbazi.com için aradığım yukarıda yaptığım açıklamarda ücretli yazarlık olarak görünsede, aslında aradığım ortaklıktır. O yüzden kodsihirbazi.com’u kendi siteniz gibi görebilir ve yazılarınızı bu düzlemde özen gösterek yazabilirsiniz.

4-Yazınızda kendi sitenize 1 adet dofollow 1 adet nofollow backlink alabilirsiniz.